[cz_title bline=”cz_line_after_title” id=”cz_99439″ sk_lines=”background-color:#cccccc;width:50px;height:6px;top:5px;border-radius:5px;” cz_title=””]

کلینیک های تخصصی و فوق تخصصی

[/cz_title][cz_gap height=”45px” id=”cz_87451″]

این مرکز دارای کلینیکهای تخصصی و فوق تخصصی است که در رشته های درمانی مختلف با حضور حداقل 90 پزشک دایر می باشد.

لطفاً قبل‌ از مراجعه‌ نسبت‌ به‌ هماهنگی‌ با منشی‌ اقدام‌ نمایید. در صورت‌ مراجعه‌ بدون‌ اطلاع‌ قبلی‌ ممکن‌ است‌ بدلیل‌ مرخصی‌ پزشکان‌ و یا تکمیل‌ ظرفیت‌ پذیرش‌ از ارائه‌ خدمت‌ پوزش‌ خواسته‌ شود.

 کلینیکهای تخصصی  و فوق تخصصی شامل:

 • اعصاب و روان – زنان و زایمان – جراحی عمومی- روماتولوژی –هماتولوژی – ارتوپدی- جراحی پلاستیک و زیبایی- فوق تخصص ریه – پوست و مو- جراحی مغز و اعصاب- داخلی مغز و اعصاب- جراحی کلیه و مجاری ادرار- داخلی – غدد – گوش و حلق و بینی –اطفال – تغذیه –عفونی-طب فیزیکی

 

خدمات قابل ارائه به بیماران در کلینیک ها:

 • ریه

جهت ارائه خدمات فوق تخصصی ریه به بیماران ریوی مثلCOPD – آسم-تومورهای ریه و بیماریهای نادر ریه دایر می باشد. همچنین تستعای تشخیصی مانند اسپیرومتری BODY  BOX – – تست متاکولین-DLCO در این بخش انجام میشود.

 • جراحی عمومی
  این کلینیک با حضور پزشکان متخصص در زمینه تشخیصی و درمان و انجام جراحیهای کیسه صفرا
 • غدد

در این کلینیک معالجه بیماران مبتلا به بیماریهای غدد درون ریز مثل هیپوفیز-لوزالمعده پاراتیروئید و بزرگی و کم کاری و پرکاری غده تیروئید و نمونه برداری از تیروئید با سوزن  FNA -درمان دیابت- تیروئید- درمان کوتاهی قد و بیماری های متابولیک انجام می پذیرد

 • گوش،حلق و بینی

درکلینیک تشخیص و درمان و جراحی های آندوسکوپی سینوس-زیبایی بینی-بازسازی تیغه بینی-جا اندازی شکستگی بینی-لارنگوسکوپی حنجره- آندوسکوپی سینوس- شستشوی گوش- خارج کردم جسم خارجی از گوش و بینی- اعمال جراحی بینی- درمان بیماری های لوزه-عفونتهای حلق-انواع آبسه ها-لوزه-لیزر ضایعات حنجره –سرگیجه-وز وز گوش صورت می پذیرد.

 • جراحی عمومی

این کلینیک با حضور پزشکان متخصص جراح در زمینه تشخیصی و درمان و انجام جراحی های کیسه صفرا-آپاندیس-پستان-تیروئید-فتق-هموروئید آماده پذیرش بیماران میباشد.

 • تغذیه

در این کلینیک تنظیم رژیم غذایی برای لاغری موضعی و کنترل بیماریها-تناسب اندام و مراقبت از پوست و مو انجام میشود.

 • داخلی مغز و اعصاب

در این کلینیک کنترل و درمان غیر جراحی بیماریهای مفز و اعصاب و عضلات و اختلالاتی از جمله سردرد –سرگیجه-فراموشی-اختلالات حافظه –تشنج-گزگز و مور مور دستها و پاها –فلج و ضعف دستها و پاها-سکته مغزی –M.S-صرع-آلزایمر-پارکینسون انجام می شود.
که در این امر با همکاری بخش الکتروآنفالوگرافی(نوار مفز) و  نوار عصب و عضله امکان پذیر می باشد.

 • جراحی مغز و اعصاب

تشخیص و درمان بیماریهای مربوط به دیسک کمر و گردن و انواع تومورهای مغزی و نخاعی در این کلینیک انجام میشود.

تجهیزات کلینیکها شامل:

BODY BOX- DLCO- اتو رفرکتومتر- دستگاه اکو اسکن چشم- متاکولین- دستگاه اودیومتری- دستگاه تست نوار عصب و عضله- دستگاه نوار مغز- اسپیرومتری- لنزومتر- دیاگ لیزر چشم- دستگاه OCT

[cz_gap height=”10px” id=”cz_33487″]
[cz_image tilt=”on” image=”1478″ id=”cz_73270″ sk_css=”border-radius:5px;background-color:#099aad;”][/cz_image][cz_title id=”cz_30130″] 

 • چشم پزشکی

در این کلینیک بررسی قرنیه – شبکیه- میزان بینایی، عیوب انکساری-جراحی های آب مروارید، (کاتاراکت)، جراحی های قرنیه-شبکیه و گلوکوم ، درمان لوچی و تنبلی و انحراف چشم- تشخیص و درمان بیماری های پلک و مجاری اشک – یاگ لیزر و لیزر شبکیه انجام میشود.

خدمات زیبایی شامل پتوز – بلفارو پلاستی

 • اپتومتری: شامل بینایی سنجی –عکسهای تشخیصی شامل (OCT –اکواسکن)

 

 • پوست ومو

ویزیت و مشاوره جهت درمان بیماریهای پوست و انجام خدمات پاراکلینیکی نظیر برداشتن خال و زگیل-کرایوتراپی-فریز کردن -درناژ آبسه-تخریب ضایعات خوش خیم-نمونه برداری پوست-اکسیزیون یا تراشیدن ضایعات خوش خیم و یا بدخیم در هر ناحیه بدن

 • اودیومتری

شنوایی سنجی- تجهیزات و امکانات پیشرفته و مدرن در زمینه خدمات تشخیصی و ارزیابی- سمعک و وسایل کمک شنوایی در گروههای سنی متفاوت  ارائه می شود.

 • کلینیک انکولوژی

تشخیص و درمان بیماریهای خون و سرطان توسط متخصص داخلی و فوق تخصص خون و آنکولوژی

 

 • کلینیک روماتولوژی

در این کلینیک تشخیص و درمان بیماریها مربوط به بافت همبند و روماتولوژی (درد و التهاب مفاصل-پوکی استخوان-روماتیسم) انجام میشود.

 • اعصاب و روان

متشکل از پزشکان متخصص اعصاب و روان و روان شناسی با هدف ارائه خدمات تشخیصی و درمانی در جهت ارتقاء توانمندی ها و بهبود اختلالات رفتاری در حیطه اعصاب و روان شناختی و روانپزشکی در خدمت بیماران محترم میباشد.

 • زنان و زایمان

در این کلینیک ویزیت بیماران-مراقبتهای دوران بارداری-انجام تست پاپ اسمیر- گذاشتن و برداشتن IUD – کرایوتراپی-تشخیص و درمان عفونتهای زنان-تشخیص و درمان نازایی انجام میشود.

 • ارتوپدی

در این کلینیک تشخیص و انجام جراحی های گوناگون بر روی مفاصل از جمله زانو-تزریق داخل مفصل-گچ گیری و بازکردن گچ-تشخیص ناراحتیعای پا و ستون فقرات انجام میشود.

 • اورولوژی

ویزیت تخصصی بیمار که شامل بیماری های دستگاه تناسلی مردان و نازایی مردان، تومورهای بیضه می باشد . تشخیص و درمان بیماریهای کلیه –حالب-مثانه-مجاری ادرار در زنان و مردان-بیماریهای ÷روستات و درمان سنگهای کلیه و حالب با استفاده سنگ شکن و در صورت نیاز جراحی

 • طب فیزیکی

ویزیت و درمان بیماران در این کلینیک که با مشکلات اسکلی و عضلانی و دردهای حاد و مزمن ستون فقرات،دیسکوپاتی های گردن و کمر و آرتروز مراجعه می نمایند صورت می پذیرد.نوار عصب و عضله صورتمی پذیرد.

 

ساعات فعالیت کلینیکهای مرکز:

کلینیک همه روزه از ساعت 8 صبح تا 6 بعد از ظهر و پنجشنبه ها 8 صبح تا 2 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل
پذیرای بیماران می باشد.

نوبت دهی بصورت تلفنی و حضوری می باشد.

تلفن های تماس:

-966956767 داخلی 288-286-284[/cz_title]