کلینیکهای تخصصی

پزشکان قلب و عروق

نام پزشك تخصص شنبه يكشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه
دكتر علي كاظمي خالدي متخصص قلب و عروق 16 16
دکتر فرتوك زاده
تخصص قلب و عروق-فلوشیپ اکوکاردیوگرافی 8:30-10
دكتر امير اميري فوق تخصص قلب و عروق 8-9
دکتر خدیجه قنبریان فوق تخصص قلب و عروق 8:30
یک هفته در میان
دكترعلیرضا مهریار فوق تخصص قلب و عروق 8:30
یک هفته درمیان
دکتر منصور ابویی مهریزی فوق تخصص ريه 8:30
یک هفته در میان

پزشکان گروه چشم پزشکی - قرنیه - شبکیه - استرابیسم

نام پزشك تخصص شنبه يكشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه
دکتر هما طباطبائی جراح و متخصص چشم – فوق تخصص شبکیه 11:30-12:30
دکتر اشتر نخعی جراح و متخصص چشم -فوق تخصص جراحی پلاستیک و استرابیسم 8:30-10
با هماهنگی قیلی
دکتر عادل قاسم پور جراح و متخصص چشم 8:30-10
دکتر ماندانا احمدی جراح و متخصص چشم – فوق تخصص قرنیه 10-11
دکتر عباد هادیان جراح و متخصص چشم 8:30-9:30 8:30-9
دکتر پریسا اشتر نخعی جراح و متخصص چشم 15-16
دکتر افشین طبائی فوق تخصص آنکولوژی 8:30-9:30
دکترسعید سلیمی فوق تخصص آنکولوژی 8-9
با هماهنگی قبلی

پزشکان فوق تخصص ریه

نام پزشك تخصص شنبه يكشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه
دكتر شهرام فیروزبخش فوق تخصص ریه 14-15
دکتر مریم معین السادات تهرانی
فوق تخصص ریه 11-12
دکتر مرضیه پازوکی فوق تخصص ریه 13-14
دکتر صادق توکلی زاده فوق تخصص ریه 10-11

پزشکان فوق تخصص غدد و متابولیسم

نام پزشك تخصص شنبه يكشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه
دكتر ايرج حيدري فوق تخصص غدد و بيماري متابوليسم 8:30-9
با هماهنگی قیلی
دکتر فاطمه گل گیری فوق تخصص غدد و بيماري متابوليسم 13-14
با هماهنگی قبلی
دکتر مهرزاد غلامپور فوق تخصص غدد و بيماري متابوليسم 16:17:30

پزشکان گوش و حلق و بینی

نام پزشك تخصص شنبه يكشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه
دكتر عليرضا كريمي  فوق تخصص گوش ، حلق و بيني
فلوشيب نوروتولوژي

10-12

با هماهنگی قبلی

دكتر محمد علي رئيسي متخصص گوش ، حلق و بيني 15-16
دکتر محمد محسنی فوق تخصص گوش ، حلق و بيني
فلوشیپ گوش ، حلق و بيني
14-15
دكتر شباهنگ محمدي متخصص گوش ، حلق و بيني 14-15 14-15
دکترلیلی فرپور متخصص گوش ، حلق و بيني 8:30-9:30
دكتر هانی طباطبایی متخصص گوش ، حلق و بيني 12:30 – 13:30
دکتر سجاد نادری فوق تخصص حنجره 10-11:30
دکتر احمدرضا مدیر فوق تخصص گوش ، حلق و بيني 11-12
دكتر سعید حجازی متخصص گوش ، حلق و بيني 10-11

پزشکان گروه ارتوپدی

نام پزشك تخصص شنبه يكشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه
دکتر محمود مردانی جراح و متخصص ارتوپدی 10:30-12
دكتر داريوش مهدي برزي جراح و متخصص ارتوپدی 14 – 15:30 14 – 15:30
دكتر منصور سروش جراح و متخصص ارتوپدی 10-11
دکتر فرهاد فتحی جراح و متخصص ارتوپدی 9-10:20 8:30-9
دکتر عزیز عباسپور جراح و متخصص ارتوپدی 18-19 10-11
دكتر علي اصغر ابدي جراح و متخصص ارتوپدی 11:30-12
دکتر علی رهجو جراح و متخصص ارتوپدی 13-14:30
نام پزشك تخصص شنبه يكشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه
دکتر کوروش منصوری متخصص طب فيزيكي 15 13:30
دكتر پژمان مدني متخصص طب فيزيكي 14-16

پزشکان گروه زنان و زایمان و درمان نازایی

نام پزشك تخصص شنبه يكشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه
دكتر رضوان اعلمي هرندي جراح و متخصص زنان و زايمان 13 – 14:30 13 – 14:30
دكتر سيمين آقا بيگي جراح و متخصص زنان و زايمان 9 – 10:30
دكتر مژگان ناصري جراح و متخصص زنان و زايمان

9-10:30

رزرو اینترنتی

ندارد

رزرو اینترنتی ندارد رزرو اینترنتی ندارد رزرو اینترنتی ندارد رزرو اینترنتی ندارد رزرو اینترنتی ندارد
دكتر عزيزه قاسمي نزاد جراح و متخصص زنان و زايمان 9-11
دكتر پروین گنجی جراح و متخصص زنان و زايمان 13:30 -15
دکتر مينا جعفرآبادي جراح و متخصص زنان و زايمان 11-12

پزشکان گروه جراحی مغز و اعصاب - داخلی مغز و اعصاب - فوق تخصص اعصاب و روان

نام پزشك تخصص شنبه يكشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه
دکتر امین امیری متخصص اعصاب و روان 12-13
دكتر احمد نوربالا فوق تخصص روانپزشكي 13:30-15
دكتر عيسي بخشنده مقدم متخصص نورولوژي – اعصاب داخلی 13 – 14
دكتر رامين خطيب شهيدي متخصص نورولوژي – اعصاب داخلی 16-17
دكتر عبدالرضا شيخ رضايي متخصص جراحي اعصاب 16-17 16 – 17
دکتر بهادر محمد امین متخصص جراحي اعصاب 15-16
الهام زارعی دوست مشاوره روانشناسی 8-12

پزشکان متخصص پوست و مو

نام پزشك تخصص شنبه يكشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه
دكتر محمد تقي تائبي متخصص پوست و مو 14 – 16
دكتر محمود الماسي متخصص پوست و مو 14:30-15:30

پزشک متخصص عفونی

نام پزشك تخصص شنبه يكشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه
دكتر زهرا عبدي متخصص عفوني 9-11

پزشک متخصص اطفال

نام پزشك تخصص شنبه يكشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه
دكتر فرشاد شاه حسيني متخصص اطفال

12:30- 13:30

یک جلسه در ماه

پزشک متخصص تغذیه

نام پزشك تخصص شنبه يكشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه
دكتر شكوفه معراجي متخصص تغذيه

8:30- 11

با هماهنگی قبلی

پزشک فوق تخصص گوارش اطفال

نام پزشك تخصص شنبه يكشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه
دکتر عنایت الله نعمت خراسانی فوق تخصص گوارش اطفال

8:30-9:30

یک جلسه در ماه

پزشکان کلیه و مجاری ادراری- اورولوژی

نام پزشك تخصص شنبه يكشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه
دكتر حميد ارشدي جراح و متخصص كليه – اورولوژی 15-15:30
دكتر محمد درويشي زاده جراح و متخصص كليه – اورولوژی 14-15
دكتر شيرين عزيز جلالي جراح و متخصص كليه – اورولوژی 11-11:30
دكتر لطف اله ارمنده جراح و متخصص كليه – اورولوژی 11-12
دكتر فيض محمد نورايي جراح و متخصص كليه – اورولوژی 14 – 15
دکترفرید فاضلی جراح و متخصص كليه – اورولوژی 9:30-10:30
دکتر محسن وریانی فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری 16-17
دكتر محمد كمالي جراح و متخصص كليه – اورولوژی 12-13
دکتر آیتی(شمسایی) بخش سنگ شکن رزرو اينتزنتي ندارد رزرو اينتزنتي ندارد رزرو اينتزنتي ندارد رزرو اينتزنتي ندارد رزرو اينتزنتي ندارد رزرو اينتزنتي ندارد
دکتر نوروزی(نیکوئی) فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری 9-9:30

پزشکان فوق تخصص نفرولوژی

نام پزشك تخصص شنبه يكشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه
دكتر عفت رازقي فوق تخصص نفرولوژي

12:30-13:30

با هماهنگی قبلی

دكتر مصطفي شريفيان فوق تخصص نفرولوژي اطفال
دکتر آنتیا رنجبر فوق تخصص نفرولوژي اطفال 14:30-15

پزشکان جراح عمومی

نام پزشك تخصص شنبه يكشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه
دكتر ابوالقاسم اسحق حسيني متخصص جراحي عمومي 12-13
دکتر سید مرتضی کیا موسوی متخصص جراحي عمومي 9-10
دکتر فرشاد قرئی متخصص جراحي عمومي 13-13:30
دکتر علیرضا فروتن متخصص جراحي عمومي با هماهنگی قبلی
دکتر داود نریمان زاده متخصص جراحي عمومي 12:30-13

پزشکان فوق تخصص خون شناسی ( آنکولوژی)

نام پزشك تخصص شنبه يكشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه
دکتر افشین طبائی فوق تخصص آنکولوژی 8:30-9:30
دکترسعید سلیمی فوق تخصص آنکولوژی 8-9
با هماهنگی قبلی